Uzun dönem araç kiralama yapmak istiyorsanız elbette çok araştırmanız ve doğru bir karar vermeniz gerekir. Hem fiyat anlamında en uygun olanı, hem de araçların marka ve modellerinin ön plana çıktığı bir öncelik izlerin ilk tercihi olacaktır. Dolayısı ile de isterseniz bir adet ya da 100 adet hatta daha fazla araç kiralama için sizlere oldukça güvenli bir adres sunuyor olacağız.

Filo kiralama yapmak için sözleşmelerinizi yapacak ve arzu ettiğiniz araç satışını belirteceksiniz. Zaman zaman elbette ek araç ihtiyaçlarınız olabilir ve bu duruda da hemen ulaşım sağlayarak araçlarınızın sayısını arttırabilirsiniz. Araç kiralama yaparak kullandığınız araçlara dilerseniz logolarınızı ya da marka giydirmelerinizi de yapabilirsiniz. bunun için gerekli izinler alınıp vergisini ödedikten sonra reklam çalışması olarak da kullanabilirsiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama uzun dönem araç kiralama Uzun Dönem Araç Kiralama uzun donem arac kiralama
Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama Kampanya

Uzun dönem araç kiralama ayrıcalıklarını elde edebilmek için ve özellikle de uygun fiyatlar ile sözleşme yapabilmek için Turent Filo Kiralama ile görüşmelerinize başlayabilirsiniz. Kampanyalı Araçlar sayfasından sıfır veya ikinci el araçlarımıza bakabilirsiniz. İsterseniz orta segmentte bir araç markası, ya da üst segmentlerde olan makam araçlarına ulaşabilirsiniz. Kısaca filo kirama için artık en doğru adresi bulduğunuza göre anlaşmanızı yaparak araçlarınızı istediğiniz gün aralıklarında kiralayabilirsiniz. Artık maliyetleri düşürecek ve işlerinizi kolaylaştıracaksınız.

Uzun dönem araç kiralama kimler için uygun?

Turent Filo uzun dönem araç kiralama hizmetimiz özellikle şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik etkili çözümler sunmaktadır. Uzun dönem araç kiralama hizmeti kurumsal firmalar için; şirket yöneticileri veya görevi gereği sürekli farklı noktalara yolculuk yapan personelleri için çok ideal bir hizmettir. Bireysel kişiler için uzun dönem araç kiralama hizmeti bir çok avantaj sağlamaktadır.

Uzun dönem araç kiralama süresi ne kadar?

Araçlarımızı en az 12 ay, en fazla 36 ay boyunca kiralayabilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal uzun dönem araç kiralama 12 ay, 24 ay, 36 ay şeklinde ihtiyacınıza göre kiralanabilmektedir.

En az kaç uzun dönem araç kiralayabilirim?

Kiralanacak uzun dönem araç sayısı tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre belirleyebilmektesiniz.

Hangi araçları kiralayabilirim?

Binek, ticari, 0 km, ikinci el fark etmeksizin ihtiyacınız olan aracı & araçları kiralayabilirsiniz. Buradan araçlarımıza ulaşabilirsiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti İle;

Araçlarınızı kiralayarak, Turent Filo tarafından sağlanan operasyonel ve finansal avantajlardan yararlanabilirsiniz.