Hakkımızda.

“Yolunuz daima açık ve güvenli olsun…”

Bizler Turent Filo olarak; güçlü sermaye yapımız ve filo yönetimi konusunda deneyimli ekibimizle, sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak filo kiralama alanında sektörün öncü markaları arasında yer almayı hedeflemekteyiz.

Butik hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek, 20 yıllık tecrübesi ile Turent Filo, yurt çapındaki müşterilerine garantili ve 7X24, kesintisiz hizmet vermektedir. Başarımızın ancak müşterilerimizin memnuniyeti ile ölçülebileceğine inanıyoruz. Bu misyonda dünya standartlarında uzun dönem operasyonel araç ve filo kiralama hizmeti vermekteyiz.

Sizlerin taleplerini karşılamak ve sorunlarına çözüm üretmek adına güçlü, dinamik, bilgi ve birikimini sizlerle paylaşacak olan uzman bir kadroyla, sizin için doğru operasyonu belirleyip, ihtiyacınız olan çözümü sunmak için hazırız.

Yine aynı amaçla sizleri bir müşteriden çok kurumsal bir partner olarak görüyoruz. Kurumunuzun karlılığını ve etkinliğini arttıracak akılcı çözüm önerileriyle yaklaşmanın çıkış noktası olduğunu biliyor ve bu prensiple sektörde farklılık yaratacağımıza inanıyoruz. Turent Filo, şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara güvenli, sürekli ve sorunsuz bir şekilde sahip olmasını sağlar. Araçlarınızı Turent Filo dan kiraladığınızda, düşünmeniz gereken tek şey, onları keyifle kullanmaktır.

Bugüne kadar bize verdiğiniz destek ve güveniniz için teşekkür ederiz.

İletişim Bilgilerimiz.

Beyaz Karanfil Sokak, No:34 Levent/Beşiktaş/İstanbul

info@turent.com.tr

0 (212) 351 01 10 (pbx)

7/24 İletişim Hattı:
0533 166 20 10 – 0533 166 20 01