Hizmetlerimiz

Sigorta Kasko Hizmeti

Tüm araçlarımız Full Rent a Car kaskoludur, tamamen profesyonel araç kiralama kasko poliçeleri ile müşterilerimiz daima güvence altındadır.  

Devamı

Periyodik Bakım ve Onarım Hizmeti

Tüm Türkiye’yi kapsayan anlaşmalı “Yetkili Servis” noktaları ile Turent Filo koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, yüksek kalite standartlarında güvenilir ve hızlı hizmetler sunar.

Devamı

7/24 Yol Yardımı

Hasar bildirimi ve acil durumlarda 7 gün 24 saat kesintisiz olarak “Assistance Yol Yardımı” arayarak, çekme, kurtarma, ariza, kaza gibi sorunlarda en kısa sürede çözüm sunar. Turent Filo hizmeti sayesinde nerede olursanız olun, aracınız yolda kaldığında 24 saat içinde ikame aracınız hazır olur.

Devamı

OGS / HGS Yönetimi

Turent filo’yu tercih etmeniz durumunda HGS/OGS yönetimi hizmetleri sunarak, araçlarınız için cihaz ve etiketlerin tedarik edilmesi ile ilgili bürokratik ve operasyonel süreçleri uzman ekibiyle sizin adınıza gerçekleştirir. Her ay düzenli olarak tüm geçişlerinizi raporlar doğrultusunda sunarak kolayca bu hizmetlerden yararlanmanızı sağlar.

Devamı

Yedek Araç Hizmeti

Turent filonun profesyonel filo yönetimi anlayışı, her durumda işinize kesintisiz olarak devam edebilmenizi sağlar. Türkiye genelinde aracınız ile ilgili herhangi bir nedenle yola devam edemediğiniz durumda, yaygın hizmet ağı ile Turent filo 24 saat içinde size uygun ikame aracı güvenle sunar.

Devamı

Hasar Yönetimi

Operasyonel filo yönetimi hizmeti aldığınız araçların hasar yönetimi, Turent Filo’un Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan anlaşmalı servis ağı ve uzman ekibi tarafından hızla, kaliteli ve güvenle gerçekleştirilir. Araçınız güvenli ellerde onarılırken ikame araç sayesinde işiniz aksamadan devam etmenizi sağlar. 

Devamı

Lastik Yönetim Hizmeti

Türkiye genelinde anlaşmalı lastik servisi ile hizmet sunan Turent Filo, lastik tedarik, değişim, balans ve saklama hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştıran hizmetler sunar. Turent Filo, üretici markaların belirlediği teknik özelliklere uygun olarak sektörde önde gelen markaların lastiklerini tercih eder. Turent Filo tüm araçlarına bir takım ücretsiz kışlık lastik hizmeti vermektedir, Kasım-Mart döneminde kışlık ve Nisan-Ekim dönemlerinde […]

Devamı

Araç Takip Hizmeti

Araç takip hizmetimiz sayesinde, filonuzda yer alan tüm araçları 7 gün 24 saat sürekli takip ederek iş akışınızı optimize edebilirsiniz. Araçların mevcut lokasyonları, sürücülerin sürüş özellikleri, araçların yakıt sarfiyatları gibi birçok veriye özel yazılımlar sayesinde zahmetsizce erişebilir, bu sayede zamandan ve gereksiz maliyetlerden tasarruf ederek etkin bir filo yönetimi sağlarsınız.

Devamı

Sınırsız Seçim İmkanı

Turent Filo farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içerisinden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunar. 

Devamı

Araç Transferi Hizmeti

Turent Filo ülke genelinde sahip olduğu araç transferi ağı ve güçlü iş ortaklıkları sayesinde, sözleşme kapsamınıza dahil olması durumunda operasyonel kiralama yaptığınız araçları özel taşıyıcılar ile talep ettiğiniz lokasyonlarda teslim alabilirsiniz. 

Devamı

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0
Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?