0(212) 351 01 10 (pbx)

DOLAR 5.4725 TL - EURO 6.2109 TL
Filo Araç Kiralama

Özellikle ticari işletmeler için kısa dönem kullanacakları yada kullanabilecekleri araçları satın almak mantıklı bir yöntem olmayabilir.Bir çok hususta edinilen bilgilere göre araç satın almak yerine araç kiralama yoluna gitmek çok daha akılcı bir çözüm..

Profesyonel Filo Kiralama

Alanında profesyonel ve tecrübeli ekibiyle her geçen gün ağını genişleten Turent Filo Kiralama, müşterilerine en uygun filo kiralama fiyatları sunarak onların isteklerine yanıt vermeyi sürdürüyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, sık sık bir..

Her Markadan Filo Kiralama

İhtiyacınız olan neredeyse her marka ve modelden filo kiralama olanağı sunan Turent Filo Kiralama, müşterilerine en uygun filo kiralama kampanyaları düzenleyerek memnuniyeti üst seviyede tutmayı hedef edinmiş bir kuruluş. Her geçen gün ağını büyütmeye d..

Filo Kiralamada Kampanya

Şirketiniz veya kendiniz için bir araç kiralamayı düşünüyorsanız fakat kendinize ve bütçenize uygun bir araç bulamıyorsanız Turent filo kiralama tam size göre. Birbirinden uygun filo kiralama fiyatları ile herkes için en iyi fiyatı sunuyor. Hemen Turent..

En Uygun Fiyata Araç Kiralama

Araç kiralamak istiyorsunuz fakat size en uygun fiyata bir araç bulamıyorsanız, filo kiralama kampanya sayfasından kampanyaları takip edebilir ve size en uygun filo kiralama fiyatları görebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi araç kiralama şirketi olan Turent ..

Filo Kiralamada Turent’ i Tercih Edin

İş yerleri için önemli terimlerden bir tanesi de ‘çözüm ortağı’ olarak ifade edilen terim olmaktadır. Bu kelimelerin karşılığı iki tarafın da kazandığı bir yöntemden yararlanmak ve zorlanacağınız bazı faaliyetleri daha kolay bir hale getirmek olarak açı..

Turent Filo Kiralama İşletmelere Cazip Fiyatlar Sunuyor

İşletme maliyetleri içinde önemli bir kalem de ihtiyaç duyduğunuz araçların finansmanı ve bakım maliyetleri olabilir. Oysa operasyonel kiralama yöntemi ile bu maliyetleri çok uygun bir düzeye getirebilirsiniz. Filo kiralama gibi isimler de verilebilen b..

Turent Filo Kiralama’da Kampanya Fırsatları Devam Ediyor

Başlığın devamı olarak ‘kılıç kuşananın’ kelimelerini de eklemek gerekebilir. Ama filo kiralama gibi iş yerinizin kaynaklarını artıran yöntemleri kullanmaya karar vermeniz için sadece başlıktaki kelimeleri takip etmek yeterli olacaktır. Operasyonel kira..

Turent Filo Oto Kiralama’da Lider Marka

Özellikle ticari işletmeler için kısa dönem kullanacakları ya da kullanabilecekleri araçları satın almak mantıklı bir yöntem olmayabilir. Örneğin belli bir konu hakkında danışmanlık hizmeti aldığınız kişilerin faydalanması için araç satın almak yerine k..

Filo Araç Kiralama Neden Önemlidir.

Filo araç kiralama her bakımdan önemli yer tutmaktadır. En gelişmiş filo kiralama şirketi olarak, ülkemizde araç kiralama ihtiyacı olan kişilere hizmet vermekteyiz. Filo araç kiralaması firması ile iletişime geçmenizin ardından danışmanlık yapan çalışan..

Turent Filo Kiralama Ayrıcalığı

Turent Filo Kiralama Ayrıcalığı ile fark yaratın .İş gezileriniz sırasında kullanmak istediğiniz ya da şirketinizin çalışanlarına tahsis etmek istediğiniz araçların filo kiralama hizmetini sunan firmamız sayesinde en yeni araçlara uygun fiyatlarda sahip..

İstanbul’da Filo Kiralama Fırsatları

İstanbul’da filo kiralama fırsatları burada. Şirket sahipleri çalışanlarına iş kalitesini arttırmak ve ulaşılması gereken noktalara kısa sürede ulaşabilmeleri sonrasında çalışma hızını arttırmayı amaçlamaları üzerine filo kiralama firmaları ile an..