Sizlerde işyerleriniz için araç kiralama yapmak istiyor ama bu alanda başarılı ve sorun çıkarmayacak araçlar ile hizmet veren bir firma arıyor olabilirsiniz. Filo kiralama şirketleri elbette sizler için birçok öncelik sağlayacak ve şirketinize yatırım yapıp araba almak yerine, çok daha uygun fiyatlar ile ve daha az sorumluluk ile istediğiniz kadar filo kiralama yapabileceksiniz. Elbette sizler bunun zamanını belirleyecek ve isterseniz 12 aylık ya da 3 yıl olarak kiracı kalıp araçları kullanım sorumluluğunu alabileceksiniz.

Filo kiralama fiyat listesini vermek pek mümkün değil çünkü her ara modelinin fiyatı değişiyor olacaktır. Aynı zamanda sizler ne kadar uzun süreli filo kiralama yapmak isterseniz, fiyatlarda o denli azalacak ve sizlere avantajlı fiyatlar sunulacaktır.

Filo kiralama şirketlerinden olan Turent ile zaten bu sorunların hepsini geride bırakacak ve çok uygun fiyatlar ile sorun çıkarmayan ve tüm muayeneleri yapılıp sizlere teslim edilen araçlar ile hizmet almış olacaksınız. Dolayısı ile de sizlerde yakın zamanda filo kiralama yapmak isterseniz daha fazla bilgi almak için siteye giriş yaparak yetkililer ile görüşme yapabilirsiniz. Arzu ettiğiniz her marka ve her adet sayısında araç bulmak mümkün olacaktır. Filo kiralama fiyat listesinin detaylarına ve kampanyalı araçlarımıza ulaşmak için https://www.turent.com.tr/araclar/kampanyali-araclar adresini ziyaret edebilirsiniz.

Unutmayın ki araç her yerden kiralanmaz.