Feature Image Preview Image
Turent ile Maliyet ve Vergi Avantajınız Vardır
Araçlar uygun koşullarda satın alındığından uygun bütçeli kiralama maliyetleri ortaya çıkar. Aylık kira bedelleri gider olarak kurumlar vergisi matrahından indirilebilir.

Kiralama faturasındaki KDV indirim konusu yapılabilir.

Turent ile Finansal Açıdan Rahat Edersiniz
Aracın dönem sonu ikinci el değer riskinin tamamı Turent filo tarafından üstlenilir. Kira bedelleri düzenli ve sabit olduğu için nakit akışınızı planlayabilirsiniz.

Bankalardaki kredi limitlerinizi yaptığınız iş için kullanabilirsiniz. Bütçeleme kolaylığı sağlar.

Feature Image Preview Image
Feature Image Preview Image
Turent ile Tüm İşlemler Çok Kolay
Operasyonel filo kiralamada, araç tedarik ve teslimat koordinasyonu ile sözleşme dahil olmak üzere evrak takibinin tamamı Turent filo tarafından yerine getirilir.

Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik bakım hizmeti alınabilir.

Turent ile Zaman Kaybınız Yok
Kasko, trafik sigortası ve MTV Turent filo tarafından takip edilir ve ödenir. Araçların takibi için personel istihdam edilmesine gerek kalmaz.
Feature Image Preview Image
Feature Image Preview Image
Turent ile Servis ve Bakım Bizden
Türkiye genelinde yaygın servis ağına ve yüksek hizmet kalitesine sahip lastik üreticileri ile yapılan anlaşmalar sayesinde, belirlenen kilometrelerde bir takım lastik herhangi bir bedel talep etmeksizin değiştirilir. Ayrıca talep edildiği takdirde lastik saklama hizmeti alınabilir.

Kaza sonrasında yapılması gerekenler 7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetleri Merkezi takibinde tecrübeli bir ekip yönetiminde gerçekleştirilir ve hasar onarımları titizlikle takip edilir.

Hasar veya arıza onarımlarının 24 saati aşması durumunda, iş gücü kaybınızın önlenmesi için araç kullanıcısına ikame araç tedarik edilir.